Author: y***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good quality 👍
Color: Blanco
Price: $49.090
Original Price: $57.790
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 70W~80W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260121114284105348484 |
Brand Name: TOAUTO
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/TOAUTO-sc-0145184279.html
Quality: 8777972 people said the quality is very good!
Author: y***m
Date:
Review: very good quality 👍
Color: Blanco
Author: a***2
Date:
Review: منتجات شي ان جميله جداً جداً
Color: Blanco
Author: a***3
Date:
Review: حبوولووووووووو
Color: Blanco
Author: E***r
Date:
Review: meu marido não gostou muito
Color: Blanco
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.